Домашня сторінка / Фотопідхід

Я бачу Людину не просто в окремій особистості, я бачу райську повноту людської природи у сім'ї, яку Бог створив на свій образ і подобу. Фотографією я розказую про стосунки від початків.

Фотоапарат для мене - це своєрідна маска. Тільки головне в ній не те, що вона прикриває моє лице, а те, що вона служить своєрідною перепусткою на Ваш "бал".

Мені подобається фотографувати, знайомитися з новими людьми, радіти разом з ними, спостерігати їхні емоції і просто окунатися у атмосферу свята. Це підносить і надихає...

Разом з тим я ніколи не забуваю, що Весілля чи Хрестини - це набагато більше, ніж просто святкування і радощі. Таким чином я даю всім сакральним моментам належну їм особливу увагу, а з-поміж нерідко шаблонної радості витягую нотку призадуми над майбутнім шляхом. Це найособливіші складові мого підходу, які, без сумніву, відчутно впливають на фотографічний результат. Також я люблю несподіваність і непомітність в роботі, щоб ловити справжні емоції і почуття; і ціную деталі, бо вони дозволяють довести образ до повноти.

Крім свого підходу "по замовчуванню", шукаючи Людину, моїм бажанням є знайомитися з новими людьми, сприймаючи їх такими, якими вони є, вислухати і врахувати їхні побажання і очікування від своєї роботи, щоб потім всі могли бути задоволені результатом.

Дякую за увагу, і до зустрічі.